2022/2023 (tmb)

TABELA: C2 Trampkarz „C2 Grupa C” Grupa 3

 

 

tabela:

 

 

 

bramki: 

10 – Komsa, Matuszkiewicz

9 – Tutak

2 – Lechoszest, Laba, Chwała, Tabor

1 – Mazur, Krawczyk, Czarnecki, Maciołek, Krawiec


 

 

1 kolejka – 20.08

Stal II Stalowa Wola – Stal II Rzeszów 0:10 (0:4)

bramki: Wolski 3, Lizak 3, Szczoczarz, Tereszkiewicz, Walczewski, Frąc

 

2 kolejka – 23.08

Sokół Sokołów Młp. – Stal II Stalowa Wola 2:5 (0:1)

bramki: Ożóg 2 – Matuszkiewicz 2, Mazur, Komsa, Krawczyk

 

3 kolejka – 27.08

Stal II Stalowa Wola – Sparta Leżajsk 2:9 (0:3)

bramki: Matuszkiewicz 2 – Janusz 5, Niemczyk 2, Karp 2

 

4 kolejka – 03.09

Stal II Stalowa Wola – SMS UKS Stal Mielec 

 

5 kolejka – 06.09

Ekoball Sanok – Stal II Stalowa Wola 6:3 (5:1)

bramki: Jasion, Czecg, Rzyman, Sudyka, Gocka, Hałasowski – Komsa 2, Tutak

 

6 kolejka – 10.09

Stal II Stalowa Wola – JKS SMS Jarosław 7:1 (2:0)

bramki: Komsa 4, Matuszkiewicz 2, Tutak – Wysocki

 

7 kolejka – 17.09

UKS AP Kolejarz Zagórz – Stal II Stalowa Wola 3:7 (1:5)

bramki: Dołżycki 3 – Komsa 2, Matuszkiewicz 2, Lechoszest 2, Tutak

 

8 kolejka – 24.09

Stal II Rzeszów – Stal II Stalowa Wola 5:0 (4:0)

bramki: Szpunar 2, Mazur, Głąb, Janiec

 

9 kolejka – 01.10

Stal II Stalowa Wola – Sokół Sokołów Młp. 1:4 (0:2)

bramki: Czarnecki – Mika 3, Bęben

 

10 kolejka – 08.10

Sparta Leżajsk – Stal II Stalowa Wola 4:2 (1:2)

bramki: Śliwa 2, Mazurkiewicz, Gałka – Komsa, Chwała

 

11 kolejka – 15.10

UKS SMS Stal Mielec – Stal II Stalowa Wola

 

12 kolejka – 22.10

Stal II Stalowa Wola – Ekoball Sanok 5:1 (1:0)

bramki: Laba 2, Tutak 2, Maciołek – Lemka

Stal: Szmit – Myszkowski, Matuszkiewicz, Łukowski, Kuziora, Krawczyk, Szymczakiewicz, Kasprzak, Chwała, Komsa, Tutak oraz Strażan, Mazur, Maciołek, Laba, Krawiec, Kapuściński, Januszek

 

13 kolejka – 29.10

JKS SMS Jarosław – Stal II Stalowa Wola 3:1 (1:0)

bramka: Krawiec

Stal: Strażan – Januszek, Chwała, Łukawski, Kuziora, Maciałek, Szymczakiewicz, Krawczyk, Myszkowski, Kapuściński, Matuszkiewicz oraz  Szmit, Krawiec, Sitarski, Tabor, Dzięgielewski

 

14 kolejka – 05.11

Stal II Stalowa Wola – UKS AP Kolejarz Zagórz 9:1 (3:0)

bramki: Tutak 4, Matuszkiewicz 2, Chwała, Tabor, Kapalski sam. – Młynarski

Stal II: Szmit – Myszkowski, Kuziora, Krawiec, Krawczyk, Szymczakiewicz, Kasprzak, Januszek, Chwała, Tabor, Matuszkiewicz oraz Strażan, Sitarski, Mazur, Tutak, Łukawski, Kapuściński, Maciołek

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partner medialny