2022 (tmA)

trenerzy: Krystian ZUBA, Krzysztof BEDNARZ

kierownik drużyny: Szymon BOROWY

kadra: Natalia PYDYCH, Przemysław MOSKAL, Patryk KOCHOWSKI, Wiktor BOLKA, Bartłomiej GWÓDŹ, Maciej KUNYSZ, Maciej SERWACKI, Patryk KRUCZKOWSKI, Szymon DROZD, Artur FRANK, Nikola KOZYRA, Kacper SZYMECKI, Kacper KOTUŁA, Bartosz ŚWIECA, Julia CHRAMĘGA, Bartłomiej NAPOROWSKI, Patryk RZEPA, Daniel CHYB


 

 

 

strzelcy:

9 – Serwacki
8 – Kopeć
5 – Wietecha
4 – Kruczkowski, Kunysz, Paleń, Moskal
3 – Bolka
2 – Kotuła, Frank
1 – Kozyra, Kochowski, Drozd

 

1 kolejka / 1.04

Stal Stalowa Wola – UKS SMS Przemyśl 11:0 (6:0)

bramki: Serwacki 3, Wietecha 2, Kopeć 2, Kozyra, Bolka, Kunysz, Kruczkowski
Stal: Pydych – Gwóźdź, Kruczkowski, Wietecha, Frank, Rzepa, Kozyra, Serwacki, Kochowski, Kopeć, Drozd oraz Moskal, Bolka, Kunysz, Świeca, Chyb, Chramęga

 

2 kolejka / 8.0423.04

Stal Stalowa Wola – UKS SMS Stal Mielec 1:2 (1:1)

bramki: Serwacki – Litwin, Radwański
Stal: Pydych – Moskal, Kochowski, Bolka, Gwóżdż, Kunysz, Kruczkowski, Drozd, Frank, Kozyra, Serwacki oraz Szymecki, Kotuła, Świeca, Naporowski, Chramęga, Rzepa

 

3 kolejka / 27.04

Ekoball Sanok – Stal Stalowa Wola 2:2 (0:2)

bramki: Zioło, Tymoczko – Kopeć, Paleń
Stal: Pydych – Gwóżdż, Kruczkowski, Serwacki, Kotuła, Moskal, Wietecha, Drozd, Kozyra, Rzepa, Kopeć oraz Szymecki, Kunysz, Paleń

 

4 kolejka / 23.04

Stal Stalowa Wola – MKS DAP Dębica 2:4 (1:2)

bramki: Kruczkowski, Serwacki – Grabiec 2, Pająk, Łętek
Stal: Pydych – Gwóżdż, Rzepa, Frank, Kozyra, Wietecha, Drozd, Kruczkowski, Paleń, Kotuła, Serwacki oraz Kochowski, Bolka, Szymecki, Świeca, Kopeć

 

5 kolejka / 1.05

FKS Stal Mielec – Stal Stalowa Wola 6:0 (0:0)

bramki: Cecuła 3, Robak 2, Hull
Stal: Pydych – Gwóżdż, Kochowski, Moskal, Kruczkowski, Kozyra, Paleń, Serwacki, Wietecha, Drozd, Kopeć oraz Szymecki, Kunysz, Kotuła, Świeca, Chramęga

 

6 kolejka / 7.05

Igloopol Debica – Stal Stalowa Wola 1:2 (0:0)

bramki: Smoczyński – Kunysz, Serwacki
Stal: Świeca – Moskal, Gwóżdż, Wietecha, Kopeć, Kozyra, Frank, Drozd, Paleń, Kotuła, Świeca, Serwacki oraz Kochowski, Szymecki, Kunysz, Chyb

 

7 kolejka / 13.05

Stal Stalowa Wola – SPEC Stal Łańcut 8:1 (5:1)

bramki: Wietecha 2, Kruczkowski 2, Moskal, Kotuła, Kunysz, Serwacki – Ochociński
Stal: Pydych – Gwóżdż, Kochowski, Moskal, Kozyra, Frank, Drozd, Kotuła, Szymecki, Wietecha, Serwacki oraz Kunysz, Świeca, Kruczkowski, Chramega

 

8 kolejka / 22.05

UKS SMS Przemyśl – Stal Stalowa Wola 4:2 (3:0)

bramki: Daczkowski 2, Szymczyszyn, Borysławski – Kopeć, Kochowski
Stal: Pydych – Moskal, Gwóżdż, Frank, Drozd, Kruczkowski, Paleń, Kunysz, Kochowski, Wietecha, Serwacki oraz Świeca, Szymecki, Chramęga, Kozyra, Kopeć

 

9 kolejka / 24.05

UKS SMS Stal Mielec – Stal Stalowa Wola 3:1 (2:0)

bramki: Kowalski, Burdzel, Durda – Frank
Stal: Pydych – Wietecha, Gwóźdź, Szymecki, Kotuła, Serwacki, Kruczkowski, Drozd, Framk, Rzepa, Kopeć oraz Moskal, Kochowski, Kunysz, Świeca, Paleń, Chramęga, Kozyra

 

10 kolejka / 29.05

Stal Stalowa Wola – Ekoball Sanok 7:1 (4:0)

bramki: Kopeć 2, Drozd, Wietecha, Paleń, Moskal, Kotuła
Stal: Pydych – Wietecha, Kochowski, Gwóźdź, Szymecki, Serwacki, Paleń, Drozd, Frank, Kozyra, Kopeć oraz Moskal, Kunysz, Kotuła, Chramęga, Świeca

 

11 kolejka / 5.06

MKS DAP Dębica – Stal Stalowa Wola 3:2 (2:1)

bramki: Prokulski 2, Łętek – Serwacki, Frank
Stal: Pydych – Moskal, Wietecha, Kochowski, Gwóźdź, Serwacki, Paleń, Kruczkowski, Drozd, Frank, Kopeć oraz Szymecki, Kunysz, Kotuła, Świeca, Chramęga, Świeca, Kozyra

 

12 kolejka / 7.06

Stal Stalowa Wola – FKS Stal Mielec 6:0 (6:0)

bramki: Paleń 2, Moskal, Kunysz, Kopeć
Stal: Pydych – Kochowski, Gwóźdź, Kopeć, Frank, Drozd, Kruczkowski, Paleń, Serwacki, Kunysz, Moskal oraz Wietecha, Szymecki, Kotuła, Świeca, Chyb, Rzepa, Kozyra

 

13 kolejka / 11.06

Stal Stalowa Wola – Igloopol Dębica 2:0 (0:0)

bramki: Bolka 2
Stal: Natalia Pydych – Patryk Kruczkowski, Przemysław Moskal, Artur Frank, Daniel Chyb, Bartek Gwóźdź, Patryk Kochowski, Damian Serwacki, Maks Wietecha, Maciej Kunysz, Tomasz Paleń oraz Bartek Świeca, Julia Chramęga, Kacper Szymecki, Kacper Kotuła, Nikola Kozyra, Wiktor Bolka

 

14 kolejka / 18.06

SPEC Stal Łańcut – Stal Stalowa Wola 2:3 (1:1)

bramki: Oczkoś 2 – Kopeć, Moskal, Serwacki
Stal: Świeca – Wietecha, Bolka, Gwóźdź, Szymecki, Kotuła, Serwacki, Moskal, Kruczkowski, Frank, Kopeć oraz Kochowski, Paleń, Chyb, Chramęga, Rzepa

 

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partner medialny