Tabela / Terminarz

 

3 – Patryk MARUT

2 – Kacper PIOTROWSKI, Karol DZIOPAK,

1 – Michał MISTRZYK, Bartłomiej CIEPIELA , Patryk KUCHYT, Szymon JAROSZ, Przemysław STELMACH, Rafał MICHALIK, Kacper ŚPIEWAK, Michał FIDZIUKIEWICZ, Łukasz PIETRAS

 

żółte kartki

2 – W.Stępniowski, B.Ciepiela, K.Śpiewak, K.Piotrowski, S.Jopek, W.Czerepak

1 – S.Jarosz, P.Stelmach, Ł.Zjawiński, P.Marut, B.Tłuczek, P.Witasik, P.Kuchyt, K.Adamczyk, F.Wójcik, F.Szifer


 

 

kolejka 1

11.08.2019 / g.11

Stal II Stalowa Wola – Stal II Mielec 1:3 (1:2)

6` Mistrzyk  – 22` Załucki (k), 36` Seweryn, 89` Seweryn

Siudak – Tłuczek (46. Lebioda), Szifer, Śpiewak (46. Kuchyt), Mistrzyk – Jopek, Stelmach, Marut (58. Piotrowski), Stępniowski – Ciepiela, Dziopak (68. F.Moskal).


 

kolejka 2

15.08.2019 / g.17

Stal II Stalowa Wola – Start Pruchnik 3:1 (1:0)

45` Dziopak, 51` Marut, 77` Ciepiela – 68` Bochniak

(w 65 min Kalinowski obronił rzut karny wykonywany przez Bochniaka)

Kalinowski – Buczek, Stępniowski, Szifer, Kuchyt (73. F.Moskal) – Lebioda (68. Czerepak żk), Jopek żk  (46. Ciepiela), Dziopak, Michalik – Marut, Piotrowski (61. Tłuczek)


 

kolejka 3

18.08.2019 / g.11

Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Stalowa Wola 1:0 (0:0)

75` Kozubek

Siudak – Stępniowski, Witasik, Szifer, Jopek – Pietras (70. Piotrowski), Michalik (85. Białas), Marut, Kuchyt (70. Myszak) – Dziopak, Ciepiela żk


 

kolejka 4

24.08.2019 / g.10:30

Stal II Stalowa Wola – Korona Rzeszów 0:1 (0:0)

Walat 90

Siudak  – Bosak , Stępniowski żk , Szifer , Czerepak  – Marut żk , Lebioda , Stalmach , Kuchyt , Dziopak (30. Kersten )- Piotrowski .


 

kolejka 5

28.08.2019 / g.17:30

KS Wiązownica- Stal II Stalowa Wola 3:2 (1:1)

Królak 37, 85, Rop 67 – Kuchyt 19, Jarosz 56 (k)


Siudak – Stępniowski, Szifer, Jarosz, Mistrzyk (46. Czerepak) – Stelmach, Kuchyt, Matur, Ciepiela żk – Zjawiński (46. Myszka), Piotrowski

 

kolejka 6

01.09.2019 / g.11

Stal II Stalowa Wola – Ekoball Sanok 2:2 (2:1)

Stelmach 4, Marut 19 –  Kuzio 24, Tabisz 89

Stal II: Konefał – Stępniowski , Jarosz żk , Szifer , Tłuczek – Stelmach żk , Marut , Mistrzyk, Kuchyt (86. Piechniak), Piotrowski  (76. Myszak) – Zjawiński  żk

 

kolejka 7

07.09.2019 / g.11

 Polonia Przemyśl – Stal II Stalowa Wola 3:1 (0:0)

Piątek 64, 79, 88 – Piotrowski 83

Konefał (46 Siudak ) – Buczek , Moskal , Stępniowski żk , Marut (65 Tłuczek), Bosak , Kuchyt (75 Myszak), Ciepiela, Piotrowski żk , Czerepak , Szifer

 

kolejka 8

15.09.2019 / g.11

Stal II Stalowa Wola – JKS 1909 Jarosław 2:2 (1:0)

Michalik 41, Śpiewak 58 – Plich 81, Pawlak 87

Kalinowski – Mistrzyk, Szifer, Śpiewak żk , Stępniowski – Marut, Kuchyt, Stelmach, Michalik (75. Siudak), Piotrowski (70. Myszak) – Fidziukiewicz (59. Tłuczek)


 

kolejka 9

20.09.2019 / g.16:30

Partyzant Targowiska – Stal II Stalowa Wola 4:0 (2:0)

Kozubal 2, 43, Wilk 78, Kubal 86

Siudak – Adamczyk, Czerepak, Śpiewak żk, Tłuczek (75. Maj), Stępniowski (85. Pawłowski), Szifer (46. Myszak), Dziopak, Kuchyt, Marut, Piotrowski żk


 

kolejka 10

28.09.2019 / g.11

Stal II Stalowa Wola – Wisłok Wiśniowa 1:6 (1:3)

Marut 10 – Zięba 8,45, Szymański 13, Nowak 48, Złotek 51, Maik 61

Konefał (46. Siudak) – Tłuczek żk (60. Czerepak żk), Śpiewak, Szifer, Stępniowski, Kuchyt, Jopek żk, Michalik, Marut, Dziopak, Piotrowski (46. Adamczyk)


 

kolejka 11

05.10.2019 / g.15

 Izolator Boguchwała – Stal II Stalowa Wola 1:1 (0:0)

Gajdek 53 (k)  – Piotrowski 79

Konefał – Stępniowski, Witasik żk, Szifer, Czerepak, Tłuczek, Kuchyt żk, Myszak, Adamczyk żk, Dziopak, Piotrowski (90. Rainer)


 

kolejka 12

13.10.2019 / g.11

Stal II Stalowa Wola – Igloopol Dębica 3:3 (3:1)

Dziopak 11, Fidziukiewicz 19 (k), Pietras 27  –  P.Nalepka 29, Syguła 61, Stańczyk 70

 

Siudak – Śpiewak, Szifer żk, Stępniowski, Mistrzyk – Jopek, Dziopak (46. Stelmach), Michalik (68. Kuchyt), Pietras, Wójcik żk – Fidziukiewicz (75. Piotrowski)


 

kolejka 13

20.10.2019 / g.15

KS Pilzno – Stal II Stalowa Wola

 

kolejka 14

27.10.2019 / g.11

Stal II Stalowa Wola – Błękitni Ropczyce

 

kolejka 15

02.11.2019 / g.14

Piast Tuczempy – Stal II Stalowa Wola

 

kolejka 16

10.11.2019 / g.11

Stal II Stalowa Wola – Karpaty Krosno

 

kolejka 17

16.11.2019 / g.13

Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Stalowa Wola

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-III.524.1.2019 zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem "Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych, przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów".

Sponsorzy

Partner medialny

 

Partner techniczny

https://www.hsw.pl/