25 maj 2018

Po punkty do Koszalina.

0 Komentarzy

Rozgrywki ligowe dobiegają końca.Do rozegrania zostały tylko dwie kolejki, które zadecydują o tym kto zagra w barażach o I lige i które zespoły dołączą do grona dwóch spadkowiczów.
Już w sobotę26.05 o godzinie 17:00 Stal zagra w Koszalinie z Gwardią.
Zespół z Koszalina po 32. rozegranych kolejkach zajmuje ostatnie  miejsce w tabeli z dorobkiem 27. punktów. Tym samym beniaminek żegna się z centralnym szczeblem rozgrywek. Gwardia ma na koncie 6 zwycięstw, 9 remisów i 17 porażek. Podopieczni trenera Tadeusza Żakiety w ostatniej kolejce bezbramkowo zremisowali z Błękinymi w Stargardzie.
Stal po 32 spotkaniach w sezonie jest na 12. miejscu a na swoim koncie ma 40 punktów. Stalowcy nie przegrali w pieciu kolejnych meczach  a po ostatnim zwycięstwie z ROW-em 4:0, zielono-czarni  zrobili duży krok w stronę utrzymania. Do końcowego sukcesu brakuje jeszcze minimum 2 punktów. Komplet oczek w Koszalinie zagwarantuje Stali II ligę.
Stalowacy mają na koncie 10 zwycięstw, 10 remisów i 12 porażek. W rundzie jesiennej Stal Stalowa Wola wygrała z Gwardią 2:0. Bramki dla Stali zdobyli Zalepa i Stąporski.

[góra]
Dodaj komentarz