Stal Stalowa Wola
4 - 1
Final Score

Podsumowanie

Po pierwszej połowie meczu w Pruszkowie zielono-czarni prowadzili 1:0 po tym, jak piłkę w bramce Znicza umieścił Piotr Mroziński. Do szatni na przerwę „Stalówka” zeszła więc przy korzystnym dla siebie wyniku.

Po zmianie stron gospodarze szybko strzelili pierwszego gola, a chwilę później kolejnego. Krystiana Kalinowskiego pokonali Paweł Moskwik oraz Karol Noiszewski. Stal na bramki zdobyte przez gospodarzy nie potrafiła już odpowiedzieć, a w końcówce meczu straciła jeszcze kolejne dwa gole, które strzeli Patryk Czarnowski i Dariusz Zjawiński.

Ostatecznie sobotnie spotkanie zakończyło się zatem zwycięstwem 4:1 Znicza Pruszków. Przed naszym zespołem teraz potyczka z Gryfem Wejherowo, która odbędzie się 10 sierpnia o godzinie 17:00. Gryf, podobnie jak Stal, w dwóch pierwszych meczach nowego sezonu zanotował dwie porażki.

Znicz Pruszków – Stal Stalowa Wola 4:1 (0:1)

0:1 – Piotr Mroziński 37′

1:1 – Paweł Moskwik 47′

2:1 – Karol Noiszewski 52′

3:1 – Patryk Czarnowski 81′

4:1 – Dariusz Zjawiński 88′

Znicz Pruszków: Bartłomiej Gradecki – Marcin Bochenek, Martin Baran, Michał Wrześniewski, Peter Drobnak, Marcin Rackiewicz (69. Paweł Tarnowski), Maciej Machalski (77. Robert Obst), Karol Noiszewski, Dariusz Zjawiński, Paweł Moskwik (82. Mikołaj Szymański), Patryk Czarnowski (88.Bartłomiej Faliszewski).

Stal Stalowa Wola: Krystian Kalinowski – Adam Waszkiewicz, Szymon Jarosz, Piotr Witasik, Bartosz Sobotka – Rafał Michalik (82. Filip Wójcik), Piotr Mroziński, Łukasz Pietras, Robert Dadok – Michał Płonka – Michał Fidziukiewicz (66. Łukasz Zjawiński).

Żółte kartki: Patryk Czarnowski – Piotr Witasik.

Sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).