Urodzinowy gol Andrzeja. „Stalówka” wygrała z Elaną Toruń (wideo)

Piłkarze naszej „Stalówki” pokonali 1:0 Elanę Toruń. Jedynego gola w tym spotkaniu strzelił Andrzej Trubeha, który tym samym sam sprawił sobie i kibicom zielono-czarnych prezent z okazji niedawnych urodzin.

Długo czekał na występ w podstawowym składzie. Niedawno świętował urodziny, a teraz otrzymał szansę na to, aby od pierwszej minuty zagrać w spotkaniu ligowym. Odpłacił się najlepiej jak tylko można, bo to własnie Andrzej Trubeha strzelił jedyną bramkę w sobotniej potyczce. Ten gol zapewnił zielono-czarnym trzy punkty.

To był bardzo ważny mecz, bardzo ważne zwycięstwo, ale też było to dla nas bardzo ciężkie spotkanie. Mieliśmy dużo sytuacji, ale piłka nie chciała wpaść. W końcu udało się zdobyć tę wymarzoną dla nas bramkę. Z tego się bardzo cieszymy. Jest radość z tych trzech punktów – mówił po spotkaniu z Elaną Toruń napastnik „Stalówki”.

Andrzej bramkarza drużyny beniaminka pokonał w końcówce pierwszej połowy. – Strzeliłem gola i jestem z tego bardzo zadowolony. Cieszę się, że mogłem pomóc drużynie zdobyć trzy punkty. Udowodniłem sobie i trenerom, że stać mnie na to, żeby grać w pierwszym składzie. Nabiegaliśmy się w tym spotkaniu i czuję zmęczenie, ale cieszę się, że mogłem w końcu wystąpić od tej pierwszej minuty, bo to już był długi okres czasu, gdzie praktycznie nie grałem – skomentował piłkarz.

Przed Stalą teraz wyjazdowe spotkanie z liderem II ligi, Widzewem Łódź. – Będę teraz robił wszystko, żeby strzelić bramkę w tym meczu – zapowiada Andrzej.

Gola strzelonego przez naszego napastnika można zobaczyć TUTAJ.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"