Sparing: Stal Stalowa Wola – Wisła Puławy 3:3 (0:3)

Sobota to kolejny intensywny dzień dla zielono-czarnych. Nasz zespół w planach miał dwa mecze sparingowe. W pierwszym z nich „Stalówka” zremisowała 3:3 z Wisłą Puławy.

Nasi piłkarze intensywnie przygotowują się do wznowienia II-ligowych rozgrywek po przerwie zimowej. Sobota była dniem, na który w Stalowej Woli zaplanowane zostały dwa sparingi. Pierwszy rozpoczął się o godzinie 11:00, a rywalem Stali była znajdująca się w czołówce III ligi grupy IV Wisła Puławy. Goście na prowadzenie wyszli na początku spotkania, a w pierwszej połowie strzelili jeszcze dwa gole i ostatecznie na przerwę zeszli prowadząc 3:0.

W drugiej połowie nasi piłkarze zdołali odrobić straty i doprowadzili do remisu! W 55. minucie sparingu gola strzelił Piotr Mroziński, a w samej końcówce bramkarza rywali pokonali Jakub Lebioda i Grzegorz Janiszewski. Ostatecznie Stal Stalowa Wola to spotkanie zremisowała 3:3.

Stal Stalowa Wola – Wisła Puławy 3:3 (0:3)

0:1 – Michał Zuber 4′

0:2 – Piotr Zmorzyński 15′

0:3 – Szymon Stanisławski 26′

1:3 – Piotr Mroziński 55′

2:3 – Jakub Lebioda 89′

3:3 – Grzegorz Janiszewski 90′

Skład Stali Stalowa Wola: Konefał – Wieprzęć, Czajkowski, Janiszewski, Sobotka, Kitliński, Stasiak, Mroziński, Trąbka, Dziubiński, Łętocha oraz zawodnik testowany, Tymoteusz Buczek, Jakub Lebioda.

W drugim sobotnim sparingu nasza „Stalówka” zmierzy się ze Stalą Kraśnik.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"