Sparing: Stal Stalowa Wola – Tomasovia Tomaszów Lub. 1:1 (0:0)

W pierwszym sobotnim meczu sparingowym piłkarze Stali Stalowa Wola zremisowali 1:1 z Tomasovią Tomaszów Lubelski.

Zawodnicy naszej „Stalówki” przygotowują się do wznowienia drugoligowych rozgrywek po przerwie zimowej. W sobotę zielono-czarni mieli w planach rozegranie w Stalowej Woli dwóch spotkań sparingowych. W pierwszym nasza drużyna zmierzyła się z Tomasovią Tomaszów Lub.

Pierwsza połowa tego meczu zakończyła się bezbramkowym remisem. Gole padły już jednak w drugiej części tej potyczki . Prowadzenie naszej „Stalówce” dał Patryk Marut, który skutecznie wykorzystał rzut karny. Zawodnicy Tomasovii zdołali jednak doprowadzić do remisu, również zdobywając bramkę po rzucie karnym. „Jedenastkę” wykorzystał Łukasz Mruk. Ostatecznie to spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Stal Stalowa Wola – Tomasovia Tomaszów Lub. 1:1 (0:0)

1:0 – Patryk Marut (k.)

1:1 – Łukasz Mruk (k.)

Skład Stali Stalowa Wola: Konefał  – Wieprzęć, Janiszewski, Mazurek, Sobotka, Marut, Mroziński, Dziopak, Trąbka, zawodnik testowany, Łętocha oraz: zawodnik testowany II, Lebioda, Chmura.

W drugim sobotnim sparingu „Stalówka” zmierzy się z Polonią Przemyśl.

Materiał wideo z tego meczu dostępny jest TUTAJ.