Sparing: Stal Stalowa Wola – Stal Rzeszów 1:6 (1:3)

W pierwszym sobotnim meczu sparingowym nasi piłkarze przegrali 1:6 (1:3) ze Stalą Rzeszów.

W sobotę nasza „Stalówka” znów miała w planach dwa mecze sparingowe. W pierwszym zielono-czarni zmierzyli się z III-ligową Stalą Rzeszów. Goście po pierwszej połowie prowadzili 3:1. Jedynego gola dla Stali Stalowa Wola strzelił Piotr Mroziński. Po przerwie piłkarze z Rzeszowa zdobyli jeszcze trzy bramki i ostatecznie w tej potyczce kontrolnej zwyciężyli 6:1.

W drugim sobotnim meczu sparingowym rywalem naszej „Stalówki” będą Czarni Połaniec.

Stal Stalowa Wola – Stal Rzeszów 1:6 (1:3)

1:6 – Robert Trznadel 80′

Stal Stalowa Wola: Konefal – Sobotka, Janiszewski, Stasiak, Waszkiewicz, Mroziński, Śpiewak, Mistrzyk, Kitliński, Dziubiński, Urban.

Grali także: Kalinowski, Lebioda, Stępniowski, Marut, Czerepak, Trubeha.

Stal Rzeszów: Otczenaszenko – Basista, Szeliga, zawodnik testowany, Sierant, Mozler, Nowak, Ceglarz, Płonka, Zagdański, Nawrot.

II połowa: Kalinowski – Kaczorowski, Ligienza, Trznadel, Głowacki, Reiman, Kostkowski, Chromiński, Kądziołka, Domański.