Sparing: Stal Stalowa Wola – Radomiak Radom 2:0 (0:0)

W pierwszym środowym meczu sparingowym Stal Stalowa Wola pokonała 2:0 drużynę Radomiaka Radom.

Gra kontrolna rozpoczęła się o godzinie 13:00, a rywalem „Stalówki” był Radomiak Radom, lider II ligowych rozgrywek. To spotkanie nasi piłkarze wygrali 2:0, a gole padły w drugiej połowie. W 76 minucie na listę strzelców wpisał się Andrzej Trubeha, a w 81 minucie piłkę w siatce rywala umieścił Michał Kitliński wykorzystując dokładne podanie Michała Trąbki.

Drugie dzisiejsze spotkanie odbędzie się o godzinie 18:00. Rywalem Stali Stalowa Wola będzie Stal Gorzyce.

Stal Stalowa Wola – Radomiak Radom 2:0 (0:0)

1:0 – Andrzej Trubeha 72 min

2:0 – Michał Kitliński 81 min

W drużynie Stali zagrali: Kalinowski – Waszkiewicz, Czajkowski, zawodnik testowany, Sobotka, Kitliński, Śpiewak, Pietras, Marut, Dziubiński, Trubeha oraz Konefał, Mistrzyk, Mroziński, Trąbka.