Sparing: Stal Stalowa Wola – Polonia Przemyśl 3:2 (3:1)

W drugim sobotnim meczu sparingowym nasza „Stalówka” pokonała 3:2 (3:1) Polonię Przemyśl.

Sobota była intensywnym dniem dla zielono-czarnych. Tuż po spotkaniu sparingowym z Tomasovią Tomaszów Lubelski, które zakończyło się remisem 1:1 (więcej o tym meczu TUTAJ), nasi zawodnicy zmierzyli się z Polonią Przemyśl. Na boisku w Stalowej Woli w barwach Stali tym razem mieliśmy okazję oglądać innych piłkarzy niż w potyczce z Tomasovią. W meczu z drużyną z Przemyśla padło pięć goli.

Zielono-czarni prowadzenie objęli po bramce strzelonej przez Michała Mistrzyka. Goście do remisu doprowadzili po golu Krystiana Kazka. Jeszcze w pierwszej połowie nasi piłkarze dwukrotnie pokonali jednak bramkarza rywali. Bramki zdobywali: Andrzej Trubeha z rzutu karnego oraz Fryderyk Stasiak.

Po przerwie piłkarze Polonii Przemyśl strzelili jeszcze jednego gola. Bramkarza naszego zespołu pokonał Eryk Kiełbasa. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem „Stalówki” 3:2.

Stal Stalowa Wola – Polonia Przemyśl 3:2 (3:1)

1:0 – Michał Mistrzyk

1:1 – Krystian Kazek

2:1 – Andrzej Trubeha (k.)

3:1 – Fryderyk Stasiak

3:2 – Eryk Kiełbasa

Skład Stali Stalowa Wola: zawodnik testowany – Waszkiewicz, Śpiewak, Stasiak, Stępniowski, Mistrzyk, Dadok, zawodnik testowany, Urban, Kitliński, Trubeha oraz: Siudak, K.Moskal, F.Moskal.

Materiał wideo z tego meczu dostępny jest TUTAJ.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"