Sparing: Stal Stalowa Wola – Czarni Połaniec 2:4 (2:0)

W drugim sobotnim meczu sparingowym nasi piłkarze zmierzyli się z zespołem Czarni Połaniec. „Stalówka” to spotkanie przegrała 2:4.

W pierwszym sobotnim spotkaniu kontrolnym nasz zespół rywalizował ze Stalą Rzeszów. Ta potyczka zakończyła się zwycięstwem drużyny z Rzeszowa 6:1. Więcej o tym meczu TUTAJ

W drugim sparingu „Stalówka” zmierzyła się z drużyną z Połańca. Po pierwszej połowie zielono-czarni prowadzili 2:0. Po przerwie goście strzelili cztery gole i ostatecznie ten mecz wygrali 4:2.

Stal Stalowa Wola – Czarni Połaniec 2:4 (2:0)

1:0 – Maciej Chmura 37′

2:0 – Patryk Marut 43′

2:1 – Dorian Buczek 63′

2:2 – Mateusz Załucki 66′

2:3 – Kamil Hul 74′

2:4 – Mateusz Załucki 89′