Pierwszy zimowy sparing Stali (wideo)

4 grudnia nasi piłkarze rozegrali spotkanie sparingowe, w którym zmierzyli się z Wólczanką Wólka Pełkińska. We wtorkowym meczu zespół Wólczanki zwyciężył 3:1.

Bramkę dla naszej „Stalówki” strzelił zawodnik testowany. Zielono-czarni zagrali w składzie:

I połowa: Zawodnik testowany – Wieprzęć, Mazurek, Stasiak, zawodnik testowany, Urban, Jopek, Szifer, Dec, Dziopak, zawodnik testowany.

II połowa: Siudak – Stępniowski, Mazurek, Stasiak, zawodnik testowany, Urban, Jopek, Szifer, Dec, Dziopak, zawodnik testowany.

Więcej o tym spotkaniu TUTAJ.

Kolejny sparing Stal rozegra w czwartek, a jej rywalem będzie Stal Gorzyce. Spotkanie odbędzie się na sztucznym boisku w Stalowej Woli o godzinie 17:30.