O punkty z Czarnymi Połaniec

W sobotę 21 maja zielono-czarni zmierzą się z kolejnym rywalem. W 30. kolejce III ligi grupy IV piłkarze Stali Stalowa Wola na wyjeździe rywalizować będą z Czarnymi Połaniec.

III-ligowy sezon pomału dobiega końca. W najbliższej kolejce zielono-czarni na wyjeździe rywalizować będą z Czarnymi Połaniec.

To drużyna, która w tabeli zajmuje trzynaste miejsce. Czarni na swoim koncie zgromadzili 31 punktów na co złożyło się osiem zwycięstw i siedem remisów. Drużyna z Połańca zanotowała także czternaście porażek. W meczach „u siebie” nasz najbliższy przeciwnik sześciokrotnie wygrał, trzykrotnie zremisował i pięć razy z boiska zszedł pokonany.

Warto zaznaczyć, że zawodnikiem Czarnych Połaniec jest Adrian Gębalski, aktualny współlider klasyfikacji strzelców, a w przeszłości zawodnik „Stalówki”. Gębalski w tym sezonie strzelił siedemnaście goli.

Z drużyną Czarnych Połaniec Stal rywalizowała już w 13. kolejce. 16 października zielono-czarni zwyciężyli 3:0. Liczymy na to, że i tym razem spotkanie potoczy się po myśli naszej drużyny.

Mecz Czarni Połaniec – Stal Stalowa Wola odbędzie się w sobotę, 21 maja. Początek spotkania o godzinie 17:00.