Krystian Kalinowski: Cieszę się, że mogłem się pokazać

Drugi mecz w zielono-czarnych barwach i czyste konto w spotkaniu z PGE GKS-em Bełchatów. Krystian Kalinowski, bramkarz „Stalówki” w sobotnim meczu pokazał się z bardzo dobrej strony.

Nasz młody bramkarz po spotkaniu z drużyną z Bełchatowa zebrał bardzo pochlebne recenzje. 20-latek spisywał się pewnie i nie dał się pokonać zawodnikom rywala. Przypomnijmy, że Krystian w zielono-czarnych barwach debiutował kolejkę wcześniej w meczu w Chorzowie z Ruchem (1:1).

Wydaje mi się, że to spotkanie z drużyna z Bełchatowa było trudniejsze. Miałem więcej sytuacji do wykazania się i przeciwnik bardziej na nas napierał, dochodził do sytuacji. Miałem szansę, żeby się wykazać – mówił po spotkaniu nasz zawodnik.

Cieszę się, że mogłem się pokazać i nie zawiodłem. Zagrałem na zero z tyłu, co cieszy. Na pewno mecz na plus dla mnie i dla całej drużyny – dodał.

Krystian Kalinowski, mimo iż dopiero zbiera pierwsze szlify na tym poziomie rozgrywek, to nie stanowi to dla niego problemu. – Bardzo dobrze czuję się na drugoligowych boiskach – skomentował.

W następnej kolejce Stal Stalowa Wola zmierzy się na wyjeździe z Olimpią Grudziądz. Spotkanie odbędzie się w Wielką Sobotę. Początek meczu o godzinie 18:00.