Grupy młodzieżowe – wyniki (30.08 – 01.09)

Kolejne spotkania rozegrali nasi młodzi zawodnicy.

Juniorzy starsi w pełni zrehabilitowali się za porażkę z Sokołem Nisko i na swoim boisku pokonali Siarkę Tarnobrzeg 2:0. Pierwszą bramkę tuż przed przerwą strzelił Filip Moskal, a wynik po przerwie w 55 minucie ustalił Sebastian Gnatek. Stal po 4 spotkaniach zajmuje 3 pozycję. W następnej kolejce nasi juniorzy wyjeżdżają do Rzeszowa na mecz z liderującą Resovią.

Stal Stalowa Wola PSA – Siarka Tarnobrzeg 2:0 (1:0)
F.Moskal 45, Gnatek 55

K.Moskal – Lebioda, Buczek, Czerepak, Bosak, Mazurek (65. Rainer), F.Moskal, D.Maślach (82. K.Maślach), Kaleta, Gnatek, Wojtusik

rezerwa: Środa

Wyniki/Tabela

Juniorzy młodsi swój mecz rozgrywali w Krośnie z Karpatami i ulegli rywalom 1:3. Jedyną bramkę dla naszego zespołu strzelił w 13 minucie Kacper Ziółkowski. Stal jak na razie zamyka ligową stawkę. Szansę na pierwsze punkty juniorzy młodsi będą mieli już w środę (04.09) , kiedy to na stadionie przy ul. Hutniczej podejmować będą Stal Rzeszów. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00.

Karpaty Krosno – Stal Stalowa Wola PSA  3:1 (0:1)
Telega 47, Jarosz 56, Głód 75 – Ziółkowski 13

Chamera (30. Kiszka, 60. Koluch) – Taraszka, Maj, Krajanowski, Pawłowski, Fedejko, Mróz, Sokołowski (76. Sroczyński), Naslyan, Piech (65. Olko), Ziółkowski

Również w Krośnie swój mecz rozgrywali trampkarze starsi remisując z Karpatami 1:1. Bramkę dla naszego zespołu strzelił Krystian Samołyk. Stal z 8 punktami plasuje się na drugim miejscu w tabeli, a w następnej kolejce nasi młodzi zawodnicy sprawdzą umiejętności zespołu UKS SMS Mielec.

Karpaty Krosno – Stal Stalowa Wola PSA 1:1 (1:0)
Targowski 37 – Samołyk 49

Olko – Stępak, Kowalik, Studnicki, Andrzejewski, Pioterczak, Samołyk, Sajdak, Wraga, Siwiec, Majewski

rezerwa: Fietko, Burda, Bartnik, Drozd, Iskra, Bulec, Potocki

Nie zwalniają tempa trampkarze młodsi, którzy zwyciężyli w Rzeszowie miejscową Stal 2:1. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się niezawodny Cyprian Pchełka. Nasi trampkarze liderują rozgrywkom mając na swoim koncie komplet punktów i imponujący bilans brakowy 24:6. W 5 kolejce podopieczni Michała Czubata zmierzą się na swoim stadionie z rówieśnikami z Mielca.

Stal Rzeszów SA – Stal Stalowa Wola PSA 1:2 (0:2)
Dubiel 65 – Pchełka 12,32

Krupa – Szcześniak, Jarosz, Pikuła, Sowa, Przydatek, Czubat, Bystrek, Pchełka, Majewski, Pioterczak

rezerwa: Troczyński, K.Dziopak, Cholewa, Kogut, Krol, Marchut, Maślach

Harmonogram następnych spotkań:

04.09 (środa)

g.17:00 – Stal Stalowa Wola PSA – Stal Rzeszów SA  (jun.młodszy)

07.09 (sobota)

g.11:00 – Stal Stalowa Wola PSA – UKS SMS Mielec (jun.młodszy)

g.12:30 – Resovia Rzeszów – Stal Stalowa Wola PSA (jun.starszy)

g.13:00 – Stal Stalowa Wola PSA – UKS SMS Mielec (tramp.starszy)

g.15:00 – Stal Stalowa Wola PSA – APPN Mielec (tramp.młodszy)

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"