Dominik Ochał w Stali Stalowa Wola

Nowym zawodnikiem naszej „Stalówki” został 23-letni Dominik Ochał. To piłkarz, który może występować zarówno w linii defensywnej, jak i w pomocy.

Nasz nowy piłkarz w swojej karierze bronił barw takich klubów, jak Błękitni Ropczyce, Cracovia, JKS 1909 Jarosław i Sokół Sieniawa. W czerwcu 2017 roku przeszedł obóz przygotowawczy z pierwszą drużyną Cracovii, a w lipcu 2017 zgłoszony przez Cracovię do rozgrywek Ekstraklasy, w której nie zdołał zadebiutować.

Dominik rozegrał na poziomie III ligi 67 meczów, w których strzelił 8 goli. Występuje na pozycji obrońcy lub środkowego pomocnika. Z naszym klubem związał się półrocznym kontraktem z opcją przedłużenia.

To piąty zawodnik, który zimą dołączył do Stali Stalowa Wola. Wcześniej piłkarzami naszego klubu zostali: Tomasz Płonka, Dominik Chromiński, Dawid Pietrzkiewicz i Matthew Korziewicz.

Dominik, witamy w Stali i życzymy samych znakomitych występów w barwach naszej drużyny!