Czas na derby!

W sobotę 25 września zielono-czarni walczyć będą o kolejne ligowe punkty. W 10. kolejce piłkarze Stali Stalowa Wola w derbach Podkarpacia w Tarnobrzegu zagrają z miejscową Siarką.

– Nie wyobrażam sobie innego wyniku niż nasze zwycięstwo. Rok temu były obostrzenia i ograniczona liczba widzów. Teraz będzie inaczej. Będzie zapewne dużo więcej kibiców i liczę, że obejrzą dobre widowisko – mówi Volodymyr Khorolskyi, obrońca „Stalówki”.

Ten zawodnik rok temu w Tarnobrzegu strzelił jednego z goli, a nasza drużyna Siarkę rozbiła 4:1. Więcej o tamtym spotkaniu –>TUTAJ<–

Siarka to aktualny lider III ligi grupy IV. Drużyna z Tarnobrzega w tym sezonie nie przegrała jeszcze meczu. Odniosła sześć zwycięstw i zanotowała trzy remisy. Na swoim koncie ma 21 punktów. „U siebie” tarnobrzeżanie pięciokrotnie zwyciężyli i raz zremisowali.

Stal do najbliższego rywala traci siedem „oczek”. Wszyscy mamy nadzieję, że po sobotnim meczu ta strata zdecydowanie się zmniejszy, a nasza drużyna do Stalowej Woli wróci opromieniona zwycięstwem.

Mecz Siarka Tarnobrzeg – Stal Stalowa Wola zostanie rozegrany w sobotę, 25 września. Początek spotkania w Tarnobrzegu o godzinie 16:00.

WIDEO: o przygotowaniach do sobotnich derbów opowiada szkoleniowiec „Stalówki”, Łukasz Bereta