Magazyn skrótów – 21. kolejka II ligi

Zapraszamy na bramki z meczów 21. kolejki II ligi. Spotkanie naszej „Stalówki” z Widzewem Łódź zakończyło się bezbramkowym remisem. czytaj więcej →

07 gru 2018
0 Komentarzy

Sparingowe zwycięstwo „Stalówki” (wideo)

W czwartek 6 grudnia w ostatnim sparingu w tym roku nasi piłkarze zmierzyli się ze Stalą Gorzyce. To spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1. Zielono-czarni zagrali w składzie głównie złożonym z wychowanków. Gole dla „Stalówki” strzelali Kacper Urban i Patryk Kuchyt. Stal Stalowa Wola – Stal Gorzyce 2:1 (1:0) Skład Stali Stalowa Wola: I połowa: Siudak.. czytaj więcej →

06 gru 2018

Plan sparingów Stali Stalowa Wola

Prezentujemy plan zimowych sparingów naszej Stali Stalowa Wola 19.01.2019 r. – Stal Stalowa Wola – Tomasovia Tomaszów Lub.19.01.2019 r. – Stal Stalowa Wola – Polonia Przemyśl23.01.2019 r. – Puszcza Niepołomice – Stal Stalowa Wola26.01.2019 r. – Stal Stalowa Wola – Wisła Puławy26.01.2019 r. – Stal Stalowa Wola – Stal Kraśnik30.01.2019 r. – Stal Stalowa Wola.. czytaj więcej →

05 gru 2018

Pierwszy zimowy sparing Stali (wideo)

4 grudnia nasi piłkarze rozegrali spotkanie sparingowe, w którym zmierzyli się z Wólczanką Wólka Pełkińska. We wtorkowym meczu zespół Wólczanki zwyciężył 3:1.  Bramkę dla naszej „Stalówki” strzelił zawodnik testowany. Zielono-czarni zagrali w składzie: I połowa: Zawodnik testowany – Wieprzęć, Mazurek, Stasiak, zawodnik testowany, Urban, Jopek, Szifer, Dec, Dziopak, zawodnik testowany. II połowa: Siudak – Stępniowski,.. czytaj więcej →