Twierdza Stalowa Wola.

Stal Stalowa Wola w obecnym sezonie na własnym stadionie radzi sobie bardzo dobrze. Zielono-czarni wygrali pięć meczów rozegranych u siebie i stracili tylko dwa gole. Stalówka zawsze była drużyną własnego boiska. W Stalowej Woli innym zespołom grało się ciężko, a o punkty było niezwykle trudno. - Jak grałem jeszcze w piłkę, to w Stalowej Woli.. czytaj więcej →

15 wrz 2014
0 Komentarzy

Przedsprzedaż biletów na Puchar Polski.

W środę-24.09. o godzinie 16:00 Stal rozegra mecz 1/16 Pucharu Polski z Lechią Gdańsk. Na mecz pucharowy NIE OBOWIĄZUJĄ KARNETY na rundę jesienną. Każdy Kibic musi zakupić bilet aby wejść na obiekt. Do bezpłatnego wstępu upoważniają jedynie ZŁOTE KARTY-VIP. Przedsprzedaż biletów na to spotkanie prowadzona będzie w: środę (17.09), czwartek (18.09.) i piątek (19.09.) w.. czytaj więcej →

15 wrz 2014

II Liga w liczbach.

264 zawodników, 43 kartki, 26 goli i 5 rzutów karnych – m.in. takie dane pojawiają się w cyklu „II liga w liczbach”, który podsumowuje wszystko to, co w weekend wydarzyło się na drugoligowych boiskach. Zapraszamy do zapoznania się ze statystykami 8. kolejki II ligi. W dziewięciu spotkaniach strzelono łącznie 26 goli. Najwięcej bramek zobaczyli kibice.. czytaj więcej →