Stalówka wygrała turniej w Gorzycach.

Stalówka wygrała turniej w Gorzycach Napisał: doktor. Dnia 2014-12-15r 18:40 Piłkarze Stali Stalowa Wola triumfowali w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej w Gorzycach. Impreza organizowana była pod hasłem „Gramy dla Anki”, jednej z mieszkanek Gorzyc, której spaliło się mieszkanie. Organizatorom udało się zebrać 2 tysiące złotych. Głównym organizatorem turnieju był Stanisław Wierzgacz, były bramkarz Tłoków Gorzyce.. czytaj więcej →

15 gru 2014
0 Komentarzy

Rozmowa z Mariuszem Szymańskim-Prezesem P.S.A.

Przedstawiamy rozmowę z Mariuszem Szymańskim, prezesem Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stali Stalowa Wola. 35 punktów, dwa mniej od lidera, czwarte, dające prawo gry w barażu o I ligę, miejsce w tabeli to wynik zespołu Stali Stalowa Wola po 19. kolejkach w II lidze. Hutnicy zaskoczyli i rozbudzili apetyty kibiców przed rundą rewanżową. Przed hurraoptymizmem przestrzega jednak.. czytaj więcej →