Przedsprzedaż biletów na ligę i Puchar Polski.

W najbliższą sobotę – 25.10. o godzinie 14:00 Stalówka rozegra kolejny mecz o mistrzostwo II Ligi. Tym razem przeciwnikiem zielono-czarnych będzie drużyna Stali Mielec. Wszystkich Kibiców serdecznie zapraszamy na Derby Podkarpacia przy ul. Hutniczej w Stalowej Woli. Mecz ten będzie mogło oglądać 1800 (tysiąc osiemset) sympatyków piłki nożnej. We wtorek-28.10. o godzinie 13:00, kolejne sportowe.. czytaj więcej →

20 paź 2014
0 Komentarzy

Zwycięstwo rezerw.

Za Nami 12. kolejka spotkań stalowowolskiej Klasy okręgowej. W niedzielę o godzinie 15:00 drużyna rezerw Stali podejmowała na własnym boisku Słowianina Grębów. Stalowcy wygrali mecz 1:0 a bramkę na wagę 3 punktów zdobył zawodnik z kadry pierwszego zespołu-Paweł Giel. W wyjściowej jedenastce zielono -czarnych zagrali również Michałek, Mikołajczak, Mistrzyk, Wrona i Tur. Stal II po.. czytaj więcej →