30 sty 2013

Stal przegrała pierwszy sparing.

3 Komentarze

Dzisiaj na sztucznym boisku w Woli Chorzelowskiej Stalówka rozegrała pierwszy sparing. Przeciwnikiem naszego zespołu był JKS Jarosław, lider czwartej ligi podkarpackiej. Mecz zakończył się porażką Stali 1:2 . Do przerwy nasza jedenastka przegrywała 0:1. JKS zdobył bramkę w pierwszych minutach meczu po strzale z dystansu. W dalszej części spotkania gra wyrównała się. Stal miała sznse na zdobycie bramki jednak brakowało precyzji. Początek drugiej połowy przebiegał pod dyktando zielono-czarnych. To w tym okresie gry bramkę zdobył Radosław Mikolajczak, który popisał się pięknym strzałem z ok. 20 metrów. Okazję na podwyższenie wyniku mieli też inni zawodnicy. Sytuacji sam na sam nie wykorzystał Kisiel. Dobrą pozycję w polu karnym wypracował sobie również Kachniarz ale jego strzał w ostatniej chwili zablokował wślizgiem obrońca. Druga bramka dla JKSu padła po nieudanym zagraniu na środku boiska Łanuchy. Zawodnik chciał podać piłkę do naszych obrońców, ta jednak trafiła pod nogi przeciwnika, Który sam popędził w stronę bramki. Nie zdołali go dogonić stoperzy i Dydo był bez szans.
Stal wystąpiła w składzie:
Wołoszyn, Sikorski, Żmuda, Bartkiewicz, Młynarczyk, Argasiński, Kachniarz,Juda, Mikołajczak, Kisiel, Mistrzyk, Dobrzański, Wierdak, Kantor, Łanucha, Dydo, Majowicz, Samołyk.